Skoči na vsebino

O NAS

 

 

Ministrstvo za javno upravo
Direktorat za javni sektor
UPRAVNA AKADEMIJA

Tržaška cesta 19 a

1000 Ljubljana 

                                                 

Telefonska št. tajništva: 01 478 1811

E-naslov: gp.mju(at)gov.si        

 

           

Kje smo: zemljevid

Kako do nas: LPP številka 1, 6 (postajališče Hajdrihova), shema linij LPP

 

 

 

 

Vodja Upravne akademije:

Breda Gruden, tel. 01 478 1811, e-naslov breda.gruden(at)gov.si


Pomočnica vodje za strokovne izpite:

Katarina Magister, tel. 01 478 8750, e-naslov katarina.magister(at)gov.si
           
Koordinatorji seminarjev in izpitov:
• Irena Androjna, tel. 01 478 1871, e-naslov irena.androjna(at)gov.si
• Ana Gosnar, tel. 01 478 1833, e-naslov ana.gosnar(at)gov.si

• Inge Kuper, tel. 01 478 8532, e-naslov inge.kuper(at)gov.si

• Mojca Lipušček, tel. 01 478 1635, e-naslov mojca.lipuscek@gov.si

• mag. Sandra Seketin Lestan, tel. 01 478 8522, e-naslov sandra.seketin-lestan(at)gov.si

• mag. Igor Semolič, tel. 01 478 8528, e-naslov igor.semolic(at)gov.si

• Vanja Zajc, tel. 01 478 8403, e-naslov vanja.zajc(at)gov.si  

 

Tajništvo:
• Helena Pavlič, poslovna sekretarka, tel. 01 478 1811, e-naslov helena.pavlic(at)gov.si

 

DEJAVNOSTI:

 

 

 

 

PRAVNE PODLAGE

 

ZGODOVINA UPRAVNE AKADEMIJE

 

MEDNARODNO SODELOVANJE - DISPA